Jeden ze starších výtvorů

27. července 2017 v 0:00 | Flashoun |  Vzpomínání
Inu, zdravím.

Přidám sem tak trošku zrecyklované dílo, které jsem vytvořil ještě v 9. ročníků ZŠ a snažil jsem se to uhrát na city. Zadána byla úvaha na téma "Chtěl bych někdy vrátit čas", ale vzešlo z toho spíše vypravování. No jo, no - já a úvahy prostě nejdou dohromady...Také občas máte chuť vrátit čas, protože byste chtěli něco napravit, nebo prožít něco, co se nikdy nezopakuje? Já ano...

Jmenuje se Aneta. Poprvé jsme se potkali 4. září léta páně 2006 a přesně do toho dne bych se chtěl vrátit. Když jsme se poprvé potkali, hned jsme se, hmm... V té době a v tom věku se tomu říkalo "nejlepší kamarádi", takže můžete jen hádat, jaké to mezi námi bylo. Měl jsem ji moc rád, v té době to byl jediný člověk, který mi rozuměl. Dokonce bych pro ni dýchal... Ale tento "příběh" dopadl tak, jak by se dalo čekat, že dopadne První Opravdová Láska. Na počátku 2. ročníku jsem přestoupil na školu, kterou ke dni 23. 4. 2015 navštěvuji. A to jen kvůli jedné jediné osobě - naší třídní učitelce Mgr. D**ě K*******é! Ani jsem se nemohl s nikým rozloučit. A co víc, už jsem nikoho z nich nikdy neviděl (*).

Takže se ptám znovu, také byste chtěli někdy vrátit čas?


Možná jste pochopili, že 4. září 2006 byl můj první den na Základní škole na pozici žáka. A také doufám, že omluvíte délku díla a také menší úpravy oproti originálu, včetně vycenzurování jména třídní učitelky. Vzhledem k tomu, že by se podle něj dalo dohledat, kterou ZŠ jsem v prvním ročníku navštěvoval, je to pro mě nepublikovatelná informace.

(*) No, abych se přiznal, ten konec již není zase tak aktuální, jednoho z nich jsem potkal v prváku na střední, ale po roce to vzdal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 michaellazan. michaellazan. | Web | 27. července 2017 v 11:47 | Reagovat

I když to není úplně úvaha, jak říkáš, tak je to krásně napsané. Chápu, že to nebylo úplně příjemné období a je to z toho krásně cítit. Přeji Ti, ať to máš v životě jen lepší a ať Tě nepotkávají takové situace :)

Hezký den :)

2 Flashoun Flashoun | Web | 27. července 2017 v 12:39 | Reagovat

[1]: Mockrát děkuji, celkem mne tato odezva překvapila. Dle mého to není úplně nejpovedenější dílo, ba ani nijak neoslňuje délkou. Takže této reakce si opravdu vážím. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama